Nabízíme šperky ze zlata a stříbra, ve všech cenových kategoriích a designech.

Stříbro
Nabízíme velký výběr stříbrných šperků dle nejsoučasnějších módních trendů. Využíváme především české dodavatele, kteří jsou schopni pružně reagovat na aktuální poptávku na trhu.

Zlato
Prodáváme zlaté šperky ryzosti 14 karátů, v provedení ze žlutého, bílého i kombinovaného zlata. Kameny použité ve špercích jsou syntetické kameny (zirkon), polodrahokamy (onyx, tygří oko) a přírodní kameny (briliant, opál, mořský korál). Většina šperků je vyráběna přímo v naší prodejně, spolupracujeme s českými výrobci, u kterých víme, že kvalita jimi dodávaného zboží je 100% zaručena.

Brilianty
Základem našich briliantových šperků jsou kameny bezbarvé i černé. Jejich výběru a kvalitě je věnována mimořádná péče. V nabídce jsou certifikované kameny všech velikostí. Základem je briliantový brus s 58 fasetami, který je vybroušen do různých tvarů – kruh, čtverec atp. Briliantový brus díky rafinovaně uspořádaným fasetám dává diamantu výjimečný lesk, i tzv. briliantový oheň. Zlatnictví Zlatý sen® do svých šperků zasazuje brilianty už od velikosti 0,01 karátu. Všechny šperky s brilianty jsou samozřejmě certifikovány.

Kromě briliantů se do šperků zasazuje celá plejáda barevných drahokamů, různorodých výbrusů a především zajímavých barev. Mezi nejčastěji využívané patří zelené smaragdy, modré safíry, červené rubíny a světle modré topasy.